Gjuajtjet e lira nga nr 10 Muina Kuqi

Të dhëna

Kontribuesi
Z. Ilir Balili
Zona
Vlorë

Renditja: 1481 (9 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.