Në mbrëmjen e 10 sportistëve më të mirë të vitit në qytet, Elbasan 29. 12. 1980

1980

Në foto nga e majta: Ferdinant Lleshi – futbollist, Besnik Godo – atlet i garave të gjata, Zyra Bevapi – radioamatore, Greta Kovaçi - pinkpongiste,

Të dhëna

Përshkrimi
Në foto nga e majta: Ferdinant Lleshi – futbollist, Besnik Godo – atlet i garave të gjata, Zyra Bevapi – radioamatore, Greta Kovaçi - pinkpongiste,
Data
1980
Kontribuesi
Zj. Shefikat Kovaçi
Origjina
Arkivi i Familjes Kovaçi
Formati
JPG
Zona
Elbasan
Lënda
Sporti

Position: 3121 (2 views)

“Në mbrëmjen e 10 sportistëve më të mirë të vitit në qytet, Elbasan 29. 12. 1980”, 1980, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 30 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/19343

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.