Qendra e Elbasanit e fotografuar nga minarja e xhamisë së Agait, 1939

1939

Të dhëna

Data
1939
Kontribuesi
Z. Beqir Sejdini
Origjina
Arkivi familjar i Z. Beqir Sejdini

Renditja: 2739 (3 shikime)

“Qendra e Elbasanit e fotografuar nga minarja e xhamisë së Agait, 1939”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/21629

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.