Shkolla e Gocave, Elbasan 1934

1934

Të dhëna

Data
1934
Kontribuesi
Z. Vasil Gignasi
Origjina
Arkivi i Familjes Gignasi
Lënda
Skolla e gocave

Position: 444 (9 views)

“Shkolla e Gocave, Elbasan 1934”, 1934, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/22760

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.