1939, Elbasan. Anastas Trandafili , një nga rrobaqepësit e parë në qytet.

1939

by I panjohur

Të dhëna

Data
1939
Autori/Krijuesi
I panjohur
Kontribuesi
Famillja Trandafili
Formati
JPG

Renditja: 608 (11 shikime)

I panjohur, “1939, Elbasan. Anastas Trandafili , një nga rrobaqepësit e parë në qytet.”, 1939, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23213

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.