Baba Mustafa Dedej në hyrjen e Teqes së Madhe, Elbasan 1930

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Familja Dedej
Origjina
Arkivi i Familjes Dedej
Formati
JPG
Lënda
Bektashizmi, Baba Mustafa Dedej

Renditja: 699 (10 shikime)

“Baba Mustafa Dedej në hyrjen e Teqes së Madhe, Elbasan 1930”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23526

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.