Festa e Flamurit, Elbasan 1937

1937

I treti në rradhë nga e majta Azmi Stringa, i katërti Ali Myftiu.

Të dhëna

Përshkrimi
I treti në rradhë nga e majta Azmi Stringa, i katërti Ali Myftiu.
Data
1937
Kontribuesi
Zj. Vera Hamza (Stringa)
Origjina
Arkivi i familjes Stringa

Renditja: 4848 (3 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.