Festimet e 25 vjetorit të Pavarësisë në Elbasan

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Z. Mustafa Turku
Lënda
Fotografi, Elbasani, Festimet e Pavarësisë

Renditja: 3865 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.