Galleri me punimet e artistit Gëzim Llalla

2017

Të dhëna

Data
2017
Kontribuesi
Z. Gezim Lalla
Lënda
Arti

Renditja: 1641 (5 shikime)

“Galleri me punimet e artistit Gëzim Llalla”, 2017, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23628

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.