Peshkatari në bregun e liqenit të Pogradecit, 1947

1947

by Branimir Gusiç

Të dhëna

Data
1947
Autori/Krijuesi
Branimir Gusiç
Kontribuesi
Ledian Zeqollari
Formati
JPG

Renditja: 2739 (3 shikime)

Branimir Gusiç, “Peshkatari në bregun e liqenit të Pogradecit, 1947”, 1947, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23768

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.