Kolektivi i spitalit civil Elbasan, foto e shkrepur rreth viteve 1960-1965

1960

Të dhëna

Data
1960
Kontribuesi
Zj. Majlinda Papajani
Lënda
Mjekësia, Spitali i Elbasanit

Renditja: 4189 (2 shikime)

“Kolektivi i spitalit civil Elbasan, foto e shkrepur rreth viteve 1960-1965”, 1960, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23924

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.