Numuri i nxënësve të shkollës Normale sipas Qyteteve. Elbasan 1909

1909

by Lef Nosi

Të dhëna

Data
1909
Autori/Krijuesi
Lef Nosi
Kontribuesi
Muzeu i Shkollës Normale

Renditja: 6306 (1 shikime)

Lef Nosi, “Numuri i nxënësve të shkollës Normale sipas Qyteteve. Elbasan 1909”, 1909, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23947

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.