Polifoto me veteranët e futbollit, Elbasan 1980

1980

Të dhëna

Data
1980
Kontribuesi
Z. Dashamir Luniku
Origjina
Arkivi i Familjes Luniku
Lënda
Futbolli

Renditja: 2739 (3 shikime)

“Polifoto me veteranët e futbollit, Elbasan 1980”, 1980, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/23973

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.