Klasë e Normales. Elbasan 1943

1943

Të dhëna

Data
1943
Kontribuesi
Zj. Merita Bedalli
Formati
Fotografi
Lënda
Shkolla Normale, Elbasan

Position: 1061 (8 views)

“Klasë e Normales. Elbasan 1943”, 1943, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/24025

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.

Burimet e lidhura

Filtro sipas cilësisë

Lidhja
Titulli Etiketë alternative Klasa
70 vjetori i çeljes së Shkollës Normale Lidhje me materiale të tjera Imazh