Shtëpia karakteristike e familjes Stringa në lagjen Kala. Elbasan 1930

1930

Të dhëna

Data
1930
Kontribuesi
Zj. Areti Stringa
Formati
Fotografi
Lënda
Familja Stringa, Etnfografi

Renditja: 6306 (1 shikime)

“Shtëpia karakteristike e familjes Stringa në lagjen Kala. Elbasan 1930”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/24037

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.