Studentë shqiptarë në Romë, 1937

1937

Të dhëna

Data
1937
Kontribuesi
Familja Dakli
Formati
Fotografi

Renditja: 6306 (1 shikime)

“Studentë shqiptarë në Romë, 1937”, 1937, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 2 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/24051

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.