Studentë shqiptarë në degën e mjekësisë. Moskë, 1957

1957-11-15

Në foto i pari nga e majta në rreshtin e dyte mjeku elbasanas Hysni Xhafa

Të dhëna

Përshkrimi
Në foto i pari nga e majta në rreshtin e dyte mjeku elbasanas Hysni Xhafa
Data
15 nëntor 1957
Kontribuesi
Nika Xhafa Muça
Origjina
Arkivi i Familjes Xhafa

Position: 2794 (1 views)

“Studentë shqiptarë në degën e mjekësisë. Moskë, 1957”, 1957-11-15, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/24053

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.