Tetovë 1941. Mësuesi elbasanas Muhamet Karadaku duke zhvilluar orën e mësimit të fizkulturës me vogëlushët shqiptarë.

1941

Të dhëna

Data
1941
Kontribuesi
Z. Astrit Gava
Lënda
Arsimi

Renditja: 43 (93 shikime)

“Tetovë 1941. Mësuesi elbasanas Muhamet Karadaku duke zhvilluar orën e mësimit të fizkulturës me vogëlushët shqiptarë.”, 1941, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/24061

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.