Xhamia e Tabakëve dhe Rrapi në vitet '30

1930

Në foto: Xhamia e Tabakëve dhe Rrapi i Bezistanit në vitet '30.

Të dhëna

Përshkrimi
Në foto: Xhamia e Tabakëve dhe Rrapi i Bezistanit në vitet '30.
Data
1930
Kontribuesi
Z. Xhemë Stafa
Lënda
Elbasan, Fotografi, Xhami

Renditja: 2739 (3 shikime)

“Xhamia e Tabakëve dhe Rrapi në vitet '30”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/24089

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.