Fshati Kudhës

1848-10-31

by Edward Lear

Të dhëna

Data
31 tetor 1848
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 3365 (4 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.