Vlorë, Termet i madh-gravure

1851-10-12

by Edward Lear

Të dhëna

Data
12 tetor 1851
Autori/Krijuesi
Kontribuesi
Z. Ilir Balili

Renditja: 515 (22 shikime)

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.