Ahmed Dakli si komandant i Çetës së Byshekut

1912

Të dhëna

Data
1912
Kontribuesi
Familja Dakli
Pronësia Intelektuale
Publike
Të drejtat e përdorimit
Publike
Formati
JPG

Renditja: 608 (11 shikime)

“Ahmed Dakli si komandant i Çetës së Byshekut”, 1912, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25250

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.