Flamuri i qëndisur nga Marie Buda

1912

Me shumë gjasa flamuri i ngritur në Elbasan në 1912.

Të dhëna

Përshkrimi
Me shumë gjasa flamuri i ngritur në Elbasan në 1912.
Data
1912
Kontribuesi
Z. Jorgji Santo
Lidhje me materiale të tjera

Renditja: 1356 (6 shikime)

“Flamuri i qëndisur nga Marie Buda”, 1912, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25259

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.