Njoftimi i shfaqjes "DREDHITE E PATUKUT", përshtatur nga At Gjergj Fishta, sipas pjesës së Molierit “Le Furberier Escarpet”

I treti, nga e majta në të djathtë, ulur në karrige Lazer Gurakuqi

Të dhëna

Përshkrimi
I treti, nga e majta në të djathtë, ulur në karrige Lazer Gurakuqi
Kontribuesi
Prof. Romeo Gurakuqi
Pronësia Intelektuale
Arkivi personal i Prof. Romeo Gurakuqi
Formati
.jpg
Zona
Shkodër, Albania

Grupet e materialeve

Renditja: 217 (7 shikime)

“Njoftimi i shfaqjes "DREDHITE E PATUKUT", përshtatur nga At Gjergj Fishta, sipas pjesës së Molierit “Le Furberier Escarpet””, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 6 korrik 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25373

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.