Shkolla femërore Përmet me mësuese Vangjeli Iljadhi, viti 1933

1933

Të dhëna

Data
1933
Kontribuesi
Z. Engjëll Çeka
Origjina
Z. Engjëll Çeka
Formati
.jpg
Zona
Përmet, Albania

Grupet e materialeve

Position: 1570 (5 views)

“Shkolla femërore Përmet me mësuese Vangjeli Iljadhi, viti 1933”, 1933, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 28 nëntor 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/25383

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.