Klerikë ortodoksë në Tiranë, 1930

1930

Fotoja është shkrepur në shkallët e Akademisë së Shkencave

Të dhëna

Përshkrimi
Fotoja është shkrepur në shkallët e Akademisë së Shkencave
Data
1930
Kontribuesi
NIKO KOTHERJA
Origjina
Arkivi i Z. Niko Kotherja
Lënda
Besimet, Kisha Ortodokse,

Renditja: 1641 (5 shikime)

“Klerikë ortodoksë në Tiranë, 1930”, 1930, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 1 tetor 2022, https://adsh.al/s/adsh/item/25466

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.