Pamje nga Elbasani, 1908

1908

Të dhëna

Data
1908
Kontribuesi
NIKO KOTHERJA
Origjina
Arkivi i Z. Niko Kotherja
Lënda
Pamje nga Elbasani

Position: 2794 (1 views)

“Pamje nga Elbasani, 1908”, 1908, Arkiva Digjitale Shqiptare, accessed 21 shtator 2023, https://adsh.al/s/adsh/item/25478

Komentoni

Asnjë koment ende! Bëhu i pari që komenton!

Jam dakord me kushtet e përdorimit dhe pranoj të ofroj kontributin tim nën liçensën CC BY-SA.